Σχολικη Δραση

Όλη μέρα Χριστούγεννα
Λόγια & Στιγμές

Όλη μέρα Χριστούγεννα

Την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου, λίγο πριν από το κλείσιμο των σχολείων για τις διακοπές των Χριστουγέννων πραγματοποιήθηκε για 3η συνεχή χρονιά, σε συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων του σχολείου μας, η δράση “ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ”.

Μέσα σε μια μαγευτική ατμόσφαιρα, μαθητές και μαθήτριες όλων των τάξεων του σχολείου μας έλαβαν μέρος στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή, δίνοντας τον καλύτερο εαυτό τους, με περίσσιο κέφι, ενθουσιασμό και γιορτινή διάθεση.

Παραμύθια, παιχνίδια, τσουβαλοδρομίες, κυνήγι θησαυρού, χορωδία, Άγιος Βασίλης, δώρα, χιόνι, κουλουράκια, γέμισαν τη μέρα μας και χάρισαν χαρά σε μικρούς και μεγάλους.

Συλλογος Γονεων

Ευχαριστιες

Θερμά συγχαρητήρια και πολλά ευχαριστήρια στον δραστήριο Σύλλογος Γονέων Δημοτικού Νάουσας του σχολείου μας, και σε όλους όσους βοήθησαν για αυτήν την ημέρα.

Η εκπαιδευτική κοινότητα του Δημοτικού Σχολείου Νάουσας εύχεται καλές γιορτές και καλή χρονιά με υγεία, ειρήνη και αγάπη!

Όλη μέρα Χριστούγεννα - Κάρτα